Puli és Juhász - Budapest

Puli és Juhász - magyar konyha

Képek az étteremről

Puli és Juhász

1074 Budapest, Dob utca 19.

Puli és Juhász
Dob utca 19. , 1074 Budapest

Puli & Juhász – Pesti csárda, színtiszta hagyománnyal.
A Puli & Juhász nem modernizál, hanem hű marad. Klasszikus csárdahangulat, patinás tálalás, békebeli magyar konyha – itt nem dizájnt kapsz a tányérra, hanem történelmet. Ez a hely úgy pesti, hogy közben minden szívet megdobogtat: autentikus, barátságos, ismerősen magyar.

Foglalja le asztalát ingyenesen online a DiningCity-n: Puli és Juhász – Budapest

Tovább:

Információk az étteremről

Értékelések és vélemények


4,4

(50 értékelés)


Konyha

4.3

Kiszolgálás

4.3

Hangulat

4.5

"Katasztrófa"

1,3
Konyha: 1 Kiszolgálás: 1 Hangulat: 2
A Dining City keretein belül kerültünk oda magyarként, ami látszólag azonnal problémát okozott. Nem volt kérdés, hogy inkább lehúzható külföldi vendégeket vártak. Ez azonnal megmutatkozott abban, hogy a félig üres étteremben a lehető legrosszabb helyeket ajánlották fel nekünk. Ezen, külön kérésre nagynehezen változtattunk. Rendeltünk italt és a teljes menüsort. Megérkezett a felejthető leves, aztán a rossz és íztelen főétel. És innen kezdődött az igazi 80as évek hangulat. Soha többet senki meg nem kédezte, hogy az üres poharainkat töltsék-e fel esetleg, a desszert pedig teljes feledésbe merült. Kb 30 perc várakozás után nem vállaltam tovább a számomra rendkívül megalázó helyzetet és gondoltam a számla kikérésével véget vetek a szenvedésnek, de még itt sem volt vége! Mikor megérkezett a számla, jeleztem a problémáimat, amire a válasz annyi volt, hogy mit izgulok, a desszert nincs felszámolva. Az, hogy ez mennyire kellemetlen egy “vendéglátó” számára, az nem volt érdekes, ahogy az sem, hogy étlen és szomjan üldögélhettünk legalább fél órát. Majd jelezték, hogy esetleg dobozban elvihetem a desszertet!!! Ezek után természetesen nem kértem, inkább menekültünk. Majd ezután átvették a teljes összeget, ami, mint később kiderült mégis teljes számla volt, vagyis a desszertek árát is tartalmazta!!!!!! Vagyis csak sikerült minket is lehúzni… Végszóként csak annyit, hogy ilyen akciókban résztvevő éttermeknek normális vezetés mellett két célja kell, hogy legyen, mégpedig, hogy bemutassák a kedves és jó minőségű vendéglátást a közönség számára és, hogy visszajáró vendégeket szerezzenek, ahogy egyébként mi is megtettük volna rendszeres étteremlátogatóként normális körülmények között. De természetesen a rendkívül színvonaltalan szolgáltatás és gyenge konyha miatt erre soha nem fog sor kerülni, ehelyett inkább választunk olyat a széles palettáról, akinek van köze a kultúrált vendéglátáshoz. Lesújtó, szinte soha nem tapasztalt rossz élmények miatt borzasztó élményekkel kellett távoznunk!
Földvári Balázs - 2025. október 20., hétfő 16:26

"Authentic & delicious"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
I recently had an outstanding dining experience at this restaurant. From the moment we arrived, the atmosphere impressed with its authentic interior, capturing a true sense of place and comfort. The food was simply superior—each dish showcased remarkable quality, fresh ingredients, and expertly balanced flavors. A special mention goes to our server, Martin, who provided flawless service throughout the entire evening. Attentive, personable, and highly professional, Martin ensured every detail was perfect and elevated our experience. Kudos to Martin for his exemplary work! Overall, I highly recommend this restaurant for anyone seeking exceptional cuisine, genuine ambiance, and top-tier hospitality.
Matthias Borer - 2025. október 20., hétfő 09:49

"Ebed"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Minden nagyon jó volt. Hangulatos a hely,kedves kiszolgálás. Ételek nagyon finomak voltak,elégséges menyiség,nagyon jó minöségü kaják,nagyon finomak. Ajànlom a helyet másnak is. Köszönjük.
Deak Róbert - 2025. október 20., hétfő 07:30

"Finom vacsora"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Az ételek finomak voltak, hamar elkészültek, a felszolgálással is elégedettek voltunk.
Kiss Béla - 2025. október 20., hétfő 07:27

"---"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Hangulatos étterem, udvarias kiszolgálás, finom, ízletes menüsor. A hangulathoz kapcsolódó tálalás, egyszóval remekül éreztük magunkat.
Varga-Komáromy Éva - 2025. október 19., vasárnap 09:16

"Csárda a belvárosban "

4,3
Konyha: 3 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 4
Az Étterem Hét keretében kipróbáltuk a Puli és Juhász-t 🐑🍽️ A kiszolgálás szuper volt, mindenki nagyon kedves és figyelmes ❤️ Az ételek viszont vegyes benyomást hagytak — volt, ami igazán finom volt, más viszont kevésbé nyűgözött le(Nyári zöldborsóleves daragaluskával nagyon gyenge volt). De összességében egy kellemes élmény volt!
Anton Tamás - 2025. október 19., vasárnap 06:04