Jouri Étterem – Libanoni és Közel-Keleti Konyha - Budapest

Jouri Étterem – Libanoni és Közel-Keleti Konyha - marokkói, közel-keleti konyha

Képek az étteremről

Jouri Étterem – Libanoni és Közel-Keleti Konyha

1052 Budapest, Semmelweis utca 4.

Jouri Étterem – Libanoni és Közel-Keleti Konyha
Semmelweis utca 4. , 1052 Budapest

A Jouri Restaurant a libanoni és közel-keleti konyha autentikus világát hozza el Budapestre, ahol a hagyományos receptek és a friss, minőségi alapanyagok találkoznak. Az étterem célja, hogy vendégeinek egy igazi gasztronómiai utazást kínáljon, ahol minden fogás a Közel-Kelet gazdag ízvilágát és vendégszeretetét tükrözi.

Étlapunkon megtalálhatók a klasszikus libanoni specialitások, a frissen készült grillételek, aromás fűszerekkel készült húsok, valamint a változatos mezze fogások, amelyek tökéletesek megosztásra családdal vagy barátokkal. A gondosan összeállított kínálat minden vendég számára tartogat különleges ízeket, legyen szó könnyű előételekről, kiadós főételekről vagy tradicionális desszertekről.

A Jouri Restaurant nemcsak az ételekről szól, hanem az élményről is. A hangulatos környezet, a barátságos kiszolgálás és a közel-keleti vendégszeretet együtt teszi felejthetetlenné az itt eltöltött időt. Legyen szó egy gyors ebédről, egy romantikus vacsoráról vagy baráti találkozóról, nálunk minden alkalom különleges élménnyé válik.

Foglald le asztalod ingyenesen online a DiningCity-n: Jouri Restaurant – Budapest

Tovább:

Információk az étteremről

Értékelések és vélemények


4,7

(194 értékelés)


Konyha

4.6

Kiszolgálás

4.7

Hangulat

4.7

"Szülinapi ebéd"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Először jártunk ebben az étteremben, de már régóta kinéztük. A felszolgált ételek egytől egyig nagyon finomak voltak. A csirkés főételt választottam a menüből eszméletlen finom volt. Az étterem nagyon szép és hangulatos. A kiszolgálás kifogástalan volt.
Szabóné Hábel Tímea - 2026. március 29., vasárnap 06:38

"Kedves kiszolgálás, vegyes gasztronómiai élmény"

4,3
Konyha: 3 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
A személyzet nagyon kedves és közvetlen volt, az étterem hangulata is csodás. Az étteremhét menüjében felajánlott fogások már kevésbé nyerték el a tetszésemet, különösen a főételeket találtam szegényesnek az étterem kínálatához képest. Bárány kebabot kértem, és nem mondanám bizalomgerjesztőnek vagy igényesnek a tálalást és a körítést. Hiányoltam egy tajine-t az étteremheti menüből, vagy egy kicsit változatosabb választékot. Az előétel és a desszert viszont ízletes volt.
Várszegi Eszter - 2026. március 27., péntek 14:41

"Keleti este"

4,7
Konyha: 4 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Vacsorázni mentünk az étterembe, aminek berendezése nagyon hangulatos, igazi keleti atmoszférát áraszt. Az ételek egy kivétellel nagyon finomak voltak, a grillezett sajthoz köretként tálalt lecsó hideg volt. Utóbb megtudtuk, hogy ez szándékoltan hideg lecsó volt, ami a magyar gyomornak elég furcsa, különösen a magas olaj tartalma miatt.A kiszolgálás udvarias, és viszonylag gyors , Telt ház volt, ami némi hangzavarral járt, de ettől függetlenül nagyon kellemes este volt.
Péter Csurgai - 2026. március 27., péntek 08:16

"Még mindig nagyon szeretjük!"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Minden klassz volt, a szokásos módon: zseniális és udvarias kiszolgálás, finom koktélok, remek ételek és desszertek.
JAKOBSEN PETRA - 2026. március 26., csütörtök 21:21

""

4,7
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 4
étel, ital, kiszolgálás rendben, az étterem üres volt😪
Császár János - 2026. március 25., szerda 10:56

"Kellemes péntek délutáni élmény "

4,8
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 4
Pénteken délután 4 órára foglaltunk asztalt a Jouri libanoni-marokkói étterembe. Nem sokan voltak rajtunk kívül az étteremben, ezért egy kényelmes ablak melletti asztalt választottunk magunknak, ahonnan jól beláttuk az ízésesen, közel-keleti stílusban berendezett éttermet és emgfigyelhettük a beslő design kisebb részleteit is. Gyömbér teát rendeltünk, majd a menüből az alábbi ételeket választottuk: Előételek: - Libamáj mille-feuille birsalmalekvárral - Pirított citrusos tonhal szömörcével és céklás padlizsánkrémmel Főételek: - Tengeri sügér filé konfitált bébizöldségekkel és sáfránymártással - Hétfűszeres bárány kebab freekeh rizottóval Desszertek: - Ropogós kataifi mascarponéval és dióval töltve - Arab kávé ízű rizspuding A felszolgált ételek egytől egyig nagyon finomak voltak, a fűszerezés egyedi, nem tolakodó, nagyon jól hozza a közel-keleti ízvilágot. Az adagok nem fine dining stílust tükrözték, de ez alkalmommal ezt egyáltalán nem bántuk, sőt.. A tengeri sügér sáfránymártással volt a menü csúcsa számomra, és a mascarponéval töltött kataifi. Ezekért az ételekért már érdemes visszajönni, betérni ide. A többi ételt is érdemes kipróbálni, mert tényleg tudnak itt főzni. A kiszolgálás kedves, hozzáértő. Összegzésként annyi, hogy talán ez volt az egyik legfinomabb ételsor,amit valaha a DiningCity hetek keretében ettünk az elmúlt évek során, pedig már nem vagyunk kezdők. Nagyon köszönjük a gasztronómiai utazást és élményt!
Zala Viktor - 2026. március 23., hétfő 07:00