Bártfai Vendéglő - magyar konyha

Képek az étteremről

Szivar és Whisky est - Szeptember 11-én 18:30-tól. 28 000 Ft/fő Érvényes: 2026. szeptember 11. - 2026. szeptember 11.

SZIVAR ÉS WHISKY EST - Három különleges whisky, kétféle prémium szivar és kétfogásos vacsora!

A nem mindennapi esemény a Bártfai Vendéglő szervezésében kerül megvalósításra, elegáns és hangulatos környezetben. 2026. Szeptember 11. (Péntek) 18:30-kor.

Az est házigazdája Dobos Dávid whisky sommelier, aki közel harmincévesen már komoly szakmai múlttal és országos ismertséggel rendelkezik. Több éves tapasztalat, számtalan kóstoló és szenvedélyes elhivatottság áll mögötte – saját bevallása szerint pályája sorsszerűen alakult, mára pedig a hazai whiskyvilág meghatározó alakjává vált.

Az est során a vendégek egy különleges utazáson vehetnek részt a skót felföld ízvilágában, ahol gondosan válogatott whiskyk kerülnek bemutatásra és kóstolásra:
- Bruichladdich The Classic Laddie
- Bruichladdich Port Charlotte 10 Years Old
- Balvenie 14 Years Old Caribbean Cask

Az est különlegessége, hogy a whisky mellé a szivarok világa is bemutatásra kerül, a helyes vágástól a gyújtáson át egészen a kifinomult fogyasztásig. Az est során két különleges szivar kerül bemutatásra:
- Oscar Plan B – karakteres, gazdag ízvilág
- Rancho Luna – lágyabb, kiegyensúlyozott élmény

A kiváló italok és szivarok mellé Gátfalvi Péter séf által megálmodott kétfogásos vacsora teszi teljessé az élményt.
Menü
Főétel:
Bártfai burger
(Ausztrál marhanyak, briós buci, füstös remoulade mártás, Scotch bacon-chili jam, házi fűszeres steak burgonya, cheddar dip)
Desszert:
Sticky Toffee Pudding
(meleg, ragacsos datolyapuding sós karamell öntettel)

Ha szeretnél egy igazán különleges, elegáns és emlékezetes est részese lenni, ahol a whisky, a szivar és a gasztronómia találkozik – itt a helyed!
18 éven felülieknek!

Az est ára: 28 000 Ft/fő

Éljen ezzel a remek ajánlattal, válassza ki az időpontot az online foglalási naplóban, foglalja le asztalát ITT:

Foglaljon most
Katona Csaba vacsoraest - Szeptember 18-án 19:00-tól. 21 000 Ft/fő Érvényes: 2026. szeptember 18. - 2026. szeptember 18.

KATONA CSABA VACSORAEST - Különleges gasztrotörténeti vacsoraest, remek fogásokkal és történelmi kalandozással!

BOLDOG BÉKEIDŐK – Az Osztrák–Magyar Monarchia éjszakai élete
Mit csináltak őseink, amikor leszállt az este? Hol mulattak a főurak, a művészek, a katonatisztek és a polgárok? Milyen botrányok, szerelmek, titkok és legendák születtek Budapest, Bécs és a Monarchia éjszakai világában?

Szeptember 18-án 19:00-kor kezdődő különleges gasztrotörténeti vacsoraesten látjuk vendégül Katona Csaba történészt, aki ezúttal a Boldog békeidők kulisszái mögé kalauzol bennünket.
- Kávéházak, orfeumok, mulatók és legendás éjszakák
- Történetek humorral, érdekességekkel és korabeli bulvárhangulatban
- Kiváló vacsora a Bártfai Vendéglőben
- Katona Csaba lebilincselő előadásában

Menü:
Előétel
Velős pirítós
Savanyított gyöngyhagymával, petrezselyemolajjal és kovászos kenyérropogóssal.
Főétel
Kakukkfüves jércemell ropogós bőrrel
Zöldborsófőzelék-krémmel, vajon forgatott zsenge karalábéval és tárkonyos pecsenyelével.
Desszert
Császármorzsa
Szilvalekvár-géllel, vaníliás sodóval és karamellizált mandulával.

A vacsoraest ára: 21 000 Ft

Egy este, ahol a történelem nem a tankönyvekből, hanem a kávéházakból, mulatókból és a korabeli pletykalapok hasábjairól elevenedik meg.

Éljen ezzel a remek ajánlattal, válassza ki az időpontot az online foglalási naplóban, foglalja le asztalát ITT:

Foglaljon most

Bártfai Vendéglő

1119 Budapest, Bártfai utca 5.

Bártfai Vendéglő
Bártfai utca 5. , 1119 Budapest

A tradicionális magyar konyhát a mai modern kor elvárásainak megfelelően úgy reformáljuk meg, hogy közben a jól ismert ételek megőrzik karakteres ízvilágukat. Éttermünk egyedülállóan dolgozza fel a kultúrkörrel rendelkező régi tradicionális ételkülönlegességeket, melyek közben a nimbuszukból sem veszítenek, így vendégeinknek lehetősége nyílik megkóstolni régi és neves művészeink kedvenc fogásait. A finom ételek mellé a megfelelő bor tételek dukálnak, melyek mindegyike a leghitelesebb magyar pincészetekből érkezik.
Étlapunkat úgy állítottuk össze, hogy a nálunk vendégeskedők kellemes hangulatban átélhessenek egy egyedülálló és egészséges gasztronómiai élményt. Sőt, ételallergiás vendégeink pedig választhatják a glutén- és laktózmentes verzióit ételeinknek.

Foglalja le asztalát ingyenesen online a DiningCity-n: Bártfai Vendéglő – Budapest

Tovább:

Információk az étteremről

Értékelések és vélemények


4,6

(198 értékelés)


Konyha

4.6

Kiszolgálás

4.8

Hangulat

4.6

"Családi vacsora"

3,8
Konyha: 3 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 3
Az étteremhét keretében látogattuk meg ezt az étteremet egy késői időpontban, hétköznap, így nem volt nagy zsúfoltság. A felszolgálók nagyon figyelmesek voltak, erre ha lehet extra csillagot is adnék. Az különleges menü is ötletes volt, számomra legemlékezetesebb fogás a malaccsászár volt, de a többi fogás is nagyon jól nézett ki. Sajnos, az étel komponensek hőfoka nagyon eltérő volt, ez nekem sokat elvett az ízélményből (a bablevesben a bab visszahűtötte a levest pl.) Ezenkívül, minden rendben volt, ajánlani tudom!
Németh Fanni - 2026. március 30., hétfő 10:33

"Bártfai Vendéglő, mint etalon"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Öt csillag minden szinten.
Bártfai István - 2026. március 22., vasárnap 06:26

"DiningCity utolsó"

3,3
Konyha: 3 Kiszolgálás: 3 Hangulat: 3
Az idei szezonban 5 étteremben jártunk a rendezvény keretében, ebből ez a hely végzett leghátul. Ennek oka például,hogy az amúgy jó ízvilágú fogások ár -érték aránya nagyon nincs a helyén. Az ételek mennyisége még kisétkűeknek is kevés, egy ilyen árfekvésben nem engedhető meg, hogy a vendég éhesen távozzon. A Rákóczi túrós desszert értékelhetetlen nagyságú. A vargányából készült leves mennyisége messze az elvárható alatt marad, az előtel és feláras főfogás (marha) nemkülönben. A fine dining szemlélet látszik, de nem éri el a hasonló elképzelésű éttermek szintjét ( pl. Jardinette Kertvendéglő). A fiatalabb pincérnő öltözetét pedig érdemes lenne átgondolni, mert egy ilyen helyhez nem illik az after party jellegű ruha. A mi igényeinknek ez a hely csak a gluténmentességében felelt meg, másban nem.
Miske Emő - 2025. október 21., kedd 18:11

"Bártfai étterem - értékelés"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Isteni ételeket ehettünk a gyerekemmel. Mindegyik fogásban volt számomra meglepő és izgalmas komponens. Az alma-zeller kapor saláta, a grill sajt és a csokoládé mousse mennyei volt! Köszönjük!
Horváth Gabriella - 2025. október 21., kedd 10:46

"Kiváló"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Nagyon kedves kiszolgálás finom ételek és borok.
Szabó Zoltán - 2025. október 20., hétfő 05:27

"Szuper ételek"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Nagyon finomak voltak az ételek, a kiszolgálás is szuper volt, nagyon elégedettek voltunk.
N. Fruzsi - 2025. október 19., vasárnap 08:05