Értékelések és vélemények


4,8

(802 Recensies)


Konyha

4.8

Kiszolgálás

4.8

Hangulat

4.7

"last minute :)"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Utolsó pillanatba sikerült foglalnunk, hétfő reggel, és ebédre mentünk :) Ez az étterem volt az elsődleges célunk az étterem héten. Nem csalódtunk, sőt nagyon szuper volt minden, a hely, a kiszolgálás, a figyelmesség és az ételek is. Szívesen ajánljuk másoknak is és szívesen jövünk vissza máskor. Megérdemli az étterem hét díját! :)
Gabriella - 2016. március 22., kedd 15:00

"Remek ételek!"

5
Konyha: 5 Kiszolgálás: 5 Hangulat: 5
Szuper ételek, kedves kiszolgálás, jó hangulat. Ennél nem is kell több.
Kelemen Tibor - 2016. március 22., kedd 11:18