Utolsó pillanatba sikerült foglalnunk, hétfő reggel, és ebédre mentünk :)
Ez az étterem volt az elsődleges célunk az étterem héten. Nem csalódtunk, sőt nagyon szuper volt minden, a hely, a kiszolgálás, a figyelmesség és az ételek is. Szívesen ajánljuk másoknak is és szívesen jövünk vissza máskor.
Megérdemli az étterem hét díját! :)
Gabriella
- 2016. március 22., kedd 15:00