A Dining City program keretében látogattunk el az étterembe. A kiszolgálás kitűnő volt, az ételek is kitűnőek voltak (bár a bécsi szelet spárgával és hollandi mártással nem találkozott teljes mértékben az ízlésemmel, de ez nem változtat azon, hogy a fogás elkészítése nagyszerű volt). Az előételek, Serrano sonka, zöld spárga, eper, burrata, sült paradicsom, bazsalikomos kenyér chips az Angus smashburger és a desszertek maracujás-mandarinos-mangós torta és a pisztáciás madártej, meringue, ugyancsak nagyszerűek voltak és nagyon jó volt a házilimonádé is. Az aperitivek és a pezsgő és borkínálat nem találkozott teljes mértékben az ízlésünkkel, de a választék elég széles volt. A hangulatot az elején egy igen népes és igen hangos angolul beszélő turistacsoport rontotta, de a távozásuk után az étterem hangulatos arcát mutatta. Összességében az étterem igen jó benyomást tett.
Dr.Stefáni Károly
- 2026. június 17., szerda 12:13